X سایت تفریحی و عاشقانه | بستن تبلیغات
تبلیغات
طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

یـــــک عــــــشـــــق

محل تبلیغ شما هفت اسمان چت
طراح جوان صفا سیتی 

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

ا

یک عشق

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

بکام که به همراه دو پسرش رومئو 11 ساله و کروز 9 ساله در مراسم Nickelodeon Kids' Choice Sports Awards در شهر لس انجلس شرکت کرده بود وقتی روی صحنه رفت با مایعی طلایی رنگ که توسط برگزار کنندگان مراسم روی او و پسرانش ریخته شد سر تا پا طلایی رنگ شد.

بکام بعد از دریافت جایزه گفت: وقتی کودک بودم دوست داشتم به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل شوم. در این سن هر آرزوی دارید برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را انجام دهید، مطمئن باشید با تلاش به هدف خود خواهید رسید.

در ادامه گزارش تصویری عکس های طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش را مشاهده می کنید:

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش + عکس

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327282_314

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327283_441

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327284_759

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327285_919

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327286_531

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

327287_312

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس

طلایی شدن دیوید بکام و پسرانش با عکس


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4656

تاریخ انتشار: دو شنبه 30 تير 1393 ساعت: 18:41

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

غمگین‌ترین حیوان جهان در2015

ا

غمگین‌ترین حیوان جهان در2015

غمگین‌ترین حیوان جهان در2015

غمگین‌ترین حیوان جهان در2015

327279_185
  ده‌ها هزار نفر با امضای توماری از مسئولان باغ وحشی در آرژانتین خواسته‌اند خرس قطبی‌ای که بسیاری او را «غمگین‌ترین حیوان جهان» می‌دانند، هر چه زودتر به کانادا منتقل شود.

نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر با امضای این تومار اینترنتی نسبت به افسردگی «آرتورو»، خرس قطبی مقیم باغ وحش مندوزا ابراز نگرانی کرده‌اند.

برگزارکنندگان این کمپین می‌گویند آرتورو هم‌اکنون در یک محوطه بتونی نگهداری می‌شود؛ در شرایط آب و هوایی که گاه تا ۳۸ درجه سانتیگراد هم گرم می‌شود.

غمگین‌ترین حیوان دنیا به کانادا می‌رود؟

آنها با انتشار تصاویری از این خرس قطبی می‌گویند از چهره و رفتار او نمایان است که آرتورو افسرده و غمگین است.

آرتورو که ۲۹ سال دارد دیده شده که در امتداد دیوارهای قفس، بی‌انتها راه می‌رود و رفتارهایی از خود بروز می‌دهد که بسیاری آن را نشانی از افسردگی این خرس قطبی می‌دانند.

رئیس باغ وحش مندوزا گفته است با توجه به سن و سال آرتورو، نقل و انتقال او ممکن است برای سلامتی‌اش خطرناک باشد اما با وجود این، چند چهره برجسته حمایت‌کننده از انتقال آرتورو به کانادا، همچنان بر خواسته خود اصرار می‌ورزند.

همزمان گروه‌های مدافع حقوق حیوانات هم نسبت به سلامتی آرتورو ابراز نگرانی کرده‌اند.

این خرس قطبی، هم‌قفس و احتمالا تنها مونس خود، «پولوسا» را حدود سه سال پیش از دست داد و از آن زمان تنها زندگی می‌کند.

امضاکنندگان این تومار از کریستینا فرناندز، رئیس‌جمهوری آرژانتین خواسته‌اند که دستور دهد آرتورو به باغ وحشی در استان وینیپگ کانادا منتقل شود.

باغ وحش آسینی‌بویین در وینیپگ کانادا که به تازگی مرکز بین‌المللی حفاظت از خرس‌های قطبی را راه‌اندازی کرده است اعلام کرده آماده پذیرش آرتورو است.


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4655

تاریخ انتشار: دو شنبه 30 تير 1393 ساعت: 18:19

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

ا

یک عشق:

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

دانلود یک جای تصاویر با کیفیت HD

01

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

02

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

03

تصاویر جالب با انیمیشن سری جدید2015

 

به ادامه مطلب برید؟

 


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 7618

تاریخ انتشار: دو شنبه 30 تير 1393 ساعت: 15:48

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

دانلود سری جدیدرمان نفرت94

ا

یک عشق:

دانلود سری جدیدرمان نفرت94

دانلود سری جدیدرمان نفرت94

nefrat.

دانلود رمان

 

یک عشق : دانلود سری جدیدرمان نفرت94

نام رمان : نفرت

نویسنده : شکوفه ن۳۳

حجم کتاب (مگابایت) : ۱.۱ (پی دی اف)

ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف

تعداد صفحات : ۸۷

خلاصه داستان : 

داستان در مورد دختریست که در دعوایی که بین برادر بزرگش و پسر همسایه شان در می گیرد نا خواسته برادرش دست به قتل میزند و دختر به عنوان خون بها به پسر بزرگ خانواده مقتول داده می شود .
پسر بزرگ خانواده از او متنفر است و به اشکال مختلف این نفرت رانشان می دهد
نفرتی که تاثیری متفاوت در زندگی او می گذارد..


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4787

تاریخ انتشار: شنبه 28 تير 1393 ساعت: 19:1

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

شناخت شخصیت آدمها از روی لباس پوشیدن1394

ا

یک عشق:

شناخت شخصیت آدمها از روی لباس پوشیدن1394

شناخت شخصیت آدمها از روی لباس پوشیدن1394

تصاویر جالب (25)

یک روانشناس گفت: دوران نوجوانی و جوانی دورانی است که بیش از هر زمان دیگری به لباس و پوشش توجه می‌شود، اما آیا تاکنون توجه کرده‌اید موقعی که لباس مورد علاقه‌تان را می پوشید، خلقتان تغییر می کند؟

محمد ملکی در این زمینه گفت: شاید تجربه کرده‌اید که در یک جفت کفش شیک احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید یا ممکن است با پوشیدن یک لباس رسمی در محل کارتان احساس کنید در شغلتان مهارت بیشتری دارید. گاهی اوقات نیز به دلیل پوشیدن لباس خاصی احساس راحتی و آسودگی می کنید. واقعیت این است که لباس شما می تواند تاثیر روانشناختی بر شما بگذارد، همچنین قادر است که همان احساس را در اطرافیانتان برانگیزد.

او در ادامه گفت: مدل‌هایی که ما می پوشیم نه تنها به دیگران می گوید که ما که هستیم، بلکه همانطور که اشاره شد احساس خوب یا بدی نیز به ما می‌دهند. لباسی که ما می پوشیم - خواه حزن انگیز باشد یا شاد یا چیزی بین این دو - بر اینکه ما چگونه خودمان را ببینیم و دیگران چه نگاهی به ما داشته باشند، تاثیر می گذارد.

این روانشناس با بیان اینکه نوع لباس نقش مهمی را در کار، روابط و حتی در عزت نفس ما دارد، توصیه کرد: قبل از اینکه انتخاب کنید چه نوع لباسی را می خواهید برای بیرون رفتن بپوشید، به این مسئله فکر کنید که تمایل دارید دیگران شما را چگونه ببینند و شخصیت‌تان را تفسیر کنند. یادتان باشد لباس‌های شما بسیار بیشتر از آنچه فکر می‌کنید حرف برای گفتن دارند. در ذیل به برخی از انواع رایج پوشش که هر کدام از نظر اطرافیان نشانه ویژگی‌های شخصیتی خاصی است، اشاره می‌شود.

شخصیت شناسی آدم‌ها از روی لباس
او با اشاره به شخصیت شلخته گفت: اگر لباس‌های شما اغلب اوقات چروکیده و ناهماهنگ باشند، دیگران این را به مفهوم شلخته بودن شما می‌دانند. لباس پوشیدن به طرز شلخته به دیگران این پیام را می‌دهد که شما مراقب ظاهرتان، کارتان، آینده تان و ... نیستید و نباید به شما اعتماد کرد.

ملکی درباره شخصیت‌های به دنبال مد گفت: در هر لباسی که این شخصیت‌ها می‌پوشند، یک مارک معروف برجسته است. آنان بسیار تمایل دارند که دیگران این مارک‌ها را ببینند. افراد مختلفی هستند که این نوع لباس پوشیدن را به معنای موفقیت می‌دانند، اما برخی از افراد نیز ممکن است فکر کنند که با یک آدم مادی‌گرا یا با اعتماد به نفس پایین روبرو هستند که می‌خواهد با این نوع لباس پوشیدن، آن را جبران کند.

این روانشناس در مورد شخصیت‌های خسیس گفت: شخصیت‌های خسیس اغلب لباس‌های کوتاه و تنگ را انتخاب می‌کنند. پوشش آنها اغلب نشان‌دهنده یک نوع ناایمنی روانی است. آنها تلاش می‌کنند تا تمامی تمرکزشان را بر بدنشان متمرکز کنند.

او گفت: افراد دارای شخصیت نمایشی به طور معمول کفش‌ها و لباس‌هایی با رنگ‌های تند و غیرمعمول می‌پوشند، البته این نوع پوشش ممکن است گاهی اوقات مطابق مد باشد. این افراد اغلب تمایل دارند به دیگران نشان دهند که از آنها مجزا هستند و دوست دارند به چشم بیایند و دیده شوند.

ملکی درباره شخصیت پیرو و همرنگ جماعت گفت: آیا شما همیشه از لباس‌هایی با رنگ‌ها و مدل‌های خنثی استفاده می کنید و هرگز نوع دیگری لباس نمی پوشید؟ اگر پاسخ مثبت است می تواند نشانه‌ای باشد از اینکه شما تمایل دارید که در جامعه و گروه‌های مختلف ترکیب شوید و از هرگونه مورد توجه واقع شدن پرهیز کنید.

این روانشناس با اشاره به پوشش شخصیت ورزشکاری اظهار کرد: استفاده از لباس‌ها و کفش‌های ورزشی به دیگران نشان می دهد که شما ورزشکار هستید و مراقب بدنتان هستید. البته این شخصیت‌ها می توانند به‌سادگی شلخته شوند به‌ ویژه پس از تمریناتشان.

او گفت: افرادی که در بیرون از خانه هرگز لباسی به جز لباس رسمی نمی‌پوشند، در طی زمان در نظر دیگران انسانی یک بعدی یا فاقد خلاقیت به نظر می‌آیند.

ملکی گفت: بیشتر افراد از ترکیبی از این سبک‌های لباس پوشیدن استفاده می‌کنند. یک روز لباس رسمی می پوشند و روز بعد لباس اسپرت. تنها عده معدودی هستند که همیشه یا اغلب اوقات از یک نوع پوشش استفاده می کنند.

او گفت:‌ اگر می خواهید با استفاده از لباس، امتیازات و ویژگی هایتان را نشان دهید باید در هر موقعیتی لباسی بپوشید که اطرافیان شما متوجه احساسی که در آن زمان دارید، بشوند. در حقیقت، روانشناسان دریافته‌اند که چنین پوششی تاثیر واقعی بر خلق‌تان و دیدگاه دیگران نسبت به شما و فعالیت‌تان دارد.برای مثال، پوشیدن یک لباس زیبای ورزشی، افرادی که شما را می بینند برمی انگیزد که به فکر ورزش کردن بیفتند. بنابراین پیش از انتخاب لباس از خود سوال کنید که آیا آنچه می پوشید، احساسات و ویژگی هایی که در آن موقعیت می خواهید دیگران متوجه آن شوند را نشان می دهد؟

این روانشناس توصیه کرد: لباسی را بپوشید که برای ظاهر شما مناسب است. برخی از لباس‌ها برای برخی از چهره‌ها و اندام‌ها مناسب‌تر است. رعایت این تناسب یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌تواند شما را خوش‌تیپ جلوه دهد.

ملکی گفت: نیازی نیست لباسی که شما را زیبا نشان می‌دهد، عجیب و غریب و خاص باشد. برخی از لباس‌ها تصوری جادویی و غیرواقع‌بینانه دارند. به همین علت لباس مورد علاقه این افراد در تن شخصیت‌های افسانه‌ای و داستانی است و هنگام انتخاب و خرید لباس هم خودشان و هم فروشنده را به دردسر می‌اندازند و سرانجام نیز از خریدشان ناراضی هستند.

او ادامه داد: متناسب با فضایی که در آن قرار دارید، نوع لباستان را انتخاب کنید. برای مثال، پوشیدن کت و شلوار برای یک میهمانی خودمانی یا یک گردش تفریحی می‌تواند عذاب‌آور باشد. از سوی دیگر گاهی اوقات لباسی با مدلی خارج از آنچه همیشه می‌پوشید را بپوشید. اگر عادت دارید که اغلب اوقات از لباس‌های رسمی یا اسپرت استفاده کنید، تصمیم بگیرید برخی اوقات از مدل‌های دیگری نیز استفاده کنید. این کار می‌تواند به تسهیل ارتباط شما با دیگران کمک کند.

این روانشناس گفت: تلاش کنید نوع و رنگ لباس‌تان خیلی عبوس و جدی نباشد. استفاده مکرر از لباس‌های با رنگ‌های تیره سبب برداشت‌های نامناسب دیگران نسبت به شما می‌شود. آنها ممکن است به اشتباه گمان کنند که شما فردی عبوس، افسرده و مشکل‌دار هستید.

او گفت: تنها لباس‌هایی را بپوشید که در آنها احساس خوبی دارید. به هیچ عنوان زیربار پوشیدن لباس‌هایی که در آنها احساس خوبی ندارید، نروید. پوشیدن لباسی که باب میل‌تان نیست، بدون عوارض نیست. یکی از مشخص‌ترین عوارض آن که می‌تواند آسیب جدی به کار و موقعیت حرفه‌ای‌تان بزند، کاهش اعتماد به‌ نفس است.

این روانشناس با بیان اینکه لباس‌های تداعی‌کننده موارد و خاطرات منفی را نپوشید، گفت: لباس‌هایی که در دوران یک بیماری سخت یا زمان مرگ یکی از عزیزانتان پوشیده‌اید را دوباره نپوشید و دور بریزید. حتی دیدن این لباس‌ها نیز می‌تواند به طور ناخودآگاه یادآور خاطرات بد شما باشد.

ملکی درپایان گفت: نگران حرف و قضاوت دیگران نباشید. به طور منظم لباس‌هایتان را براساس موقعیتی که در آن قرار می‌گیرید، عوض کنید. برخی از افراد بدین علت نسبت به تغییر لباس‌شان اقدام نمی‌کنند که می‌ترسند دیگران آنان را با این لباس‌ها نپذیرند و در مجموع نگران حرف دیگران هستند.


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4498

تاریخ انتشار: شنبه 28 تير 1393 ساعت: 16:40

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

ا

یک عشق

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

دانلود رمان

 دانلود رمان

دانلود رمان

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

نام رمان : به من نگو دیوونه

نویسنده : tinas و queen elizabeth

حجم کتاب (مگابایت) : ۱.۳ (پی دی اف)

ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف

تعداد صفحات : ۱۳۴

خلاصه داستان :

دانلود سری جدید رمان به من نگو دیوانه

پرستویِ ۲۲ ساله ، خودشو میزنه به دیوونگی !
چرا ؟؟؟
چون پیام قصد داشته آبروشو ببره …
تو تیمارستان یه دکتر خوشگل و جذاب و مغرور و اخمو هست به اسم آراد .

پرستو با دیوونه بازیاش آراد رو دیوونه میکنه!


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 6148

تاریخ انتشار: جمعه 27 تير 1393 ساعت: 16:3

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

رکوردی که ایران در بازی با روسیه شکست

ا
یک عشق:defa_1

رکوردی که ایران در  بازی با روسیه شکست

رکوردی که ایران در  بازی با روسیه شکست

 

 

تیم‌های ایران، روسیه، ایتالیا و آمریکا، مرحله نهایی بیست‌وپنجمین دوره لیگ جهانی والیبال را افتتاح کردند. علاوه بر این چهار تیم، استرالیا و برزیل نیز در این مرحله حضور دارند که برای کسب عنوان قهرمانی و جایزه یک میلیون دلاری مسابقات در فلورانس با هم رقابت می‌کنند.

فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی به بررسی آماری بازی‌های روز اول مرحله نهایی (ایران 2 - روسیه 3 و ایتالیا 3 - آمریکا صفر) پرداخته که در زیر می‌خوانید:

* ایران و روسیه پیش از این دو بار در لیگ جهانی با هم روبه‌رو شده بودند که هر دو دیدار را روس‌ها به سود خود پایان داده بودند.

* تیم ملی ایران در دومین حضور خود در لیگ جهانی توانسته به مرحله نهایی صعود کند. تیم ملی استرالیا هم مانند ایران در دومین سال حضورش در لیگ جهانی به مرحله نهایی رسیده است.

* تیم ملی روسیه در 23 دوره حضور خود در لیگ جهانی توانسته 22 بار حضور در مرحله نهایی را تجربه کند. روس‌ها فقط در سال 2012 به مرحله نهایی نرسیدند که البته مدال طلای المپیک را به دست آوردند.

* روسیه در هفت مسابقه از هشت بازی قبلی خود پیروز شده که شش بازی را 3 بر صفر تمام کرده است. روس‌ها سال گذشته با شکست دادن ایتالیا و برزیل به مقام قهرمانی لیگ جهانی رسیدند. روس‌ها همچنین باید فکری برای بازی‌های پنج سته خود کنند، چون به جز بازی با ایران، همه بازی‌های پنج سته خود را در فصل گذشته باخته‌اند.

* برای اولین بار از سال 2011، تیم ملی روسیه توانست در مرحله نهایی لیگ جهانی پس از اینکه ست اول را باخت، برنده بازی شود.

* تیم ایران ست چهارم بازی مقابل روسیه در مرحله نهایی لیگ جهانی را با نتیجه 37 بر 35 برد که این یک رکورد در لیگ جهانی 2014 حساب می‌شود. روس‌ها تا به حال در هیچ ستی با این امتیاز نباخته بودند.

* تیم ملی روسیه در 9 مسابقه از 10 بازی گذشته خود در مرحله نهایی لیگ جهانی پیروز بوده است.

* تیم‌های ایتالیا و آمریکا 22 بار در لیگ جهانی با هم روبه‌رو شده‌اند که هر کدام 11 بار به برتری رسیده‌اند. آنها دو بار هم در فینال لیگ جهانی به مصاف هم رفته‌اند که در هر دو فینال (1992 و 2000) مدال طلا به آتزوری رسیده است. ایتالیا در 10 مسابقه قبلی دو تیم 9 بار برنده شده است.

* تیم ملی والیبال ایتالیا در هر 25 دوره گذشته لیگ جهانی حضور داشته و در 20 مورد به مرحله نهایی رسیده است.

تیم ملی آمریکا تاکنون 17 بار در لیگ جهانی شرکت کرده است و توانسته هشت بار به مرحله نهایی برسد.


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 3718

تاریخ انتشار: جمعه 27 تير 1393 ساعت: 15:56

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

ستاره‌‌ فوتبال ایران به رئال‌مادرید پیوست

ا

یک عشق:ستاره‌‌ فوتبال ایران به رئال‌مادرید پیوست

ستاره‌‌ فوتبال ایران به رئال‌مادرید پیوست

ستاره‌‌ فوتبال ایران به رئال‌مادرید پیوست 635410409293714454

 
بازیکن 13 ساله آکادمی باشگاه ملوان بندرانزلی، در تست آکادمی باشگاه رئال مادرید در اسپانیا پذیرفته شد.
به گزارش جام جم ورزشی، "رادین قویدل" که عضو آکادمی باشگاه ملوان بندرانزلی است، در تست آکادمی باشگاه رئال مادرید در اسپانیا پذیرفته و گواهینامه حضور در این آکادمی را بدست آورد.

 

پس از شرکت در تست آکادمی باشگاه رئال مادرید در اسپانیا و دریافت گواهینامه پذیرفته شدن در این تست، در صورت مهیا شدن حضورش به همراه خانواده در کشور اسپانیا، در تمرینات این تیم به صورت مستمر شرکت می‌کند.
مهدی شفیعیان سرمربی تیم فوتبال نونهالان (زیر 13 سال) ملوان بندرانزلی پذیرفته شدن این بازیکن در تست آکادمی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا را تائید کرده است.


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4291

تاریخ انتشار: پنج شنبه 26 تير 1393 ساعت: 14:26

برچسب ها : ,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

تصاویر دیدنی طبیعت سری2015

ا

یک عشق:تصاویر دیدنی طبیعت سری2015

 

 

تصاویر دیدنی طبیعت سری2015

/40

تصاویر دیدنی طبیعت سری2015

39

به ادامه مطلب برید؟؟؟


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 5142

تاریخ انتشار: چهار شنبه 25 تير 1393 ساعت: 19:4

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظر

دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم2015

ا

یک عشق: دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم

دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم

دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم

دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم

 

sookhte daman دانلود رمان جدید سوخته دامانم

برای دانلود رمان کلیک کن.

 

دانلود سری جدید رمان سوخته دامانم

نام رمان : سوخته دامانم

نویسنده : moon shine

حجم کتاب (مگابایت) : ۲٫۴ (پی دی اف)

ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف

تعداد صفحات : ۲۷۸

خلاصه داستان :

سمن چند ساله که با کلی عشق و محبت دو طرفه با قادر ازدواج کرده ولی خدا صلاح ندونسته تا حالا بچه دار بشه . همه بهش انگ میچسبونن که نازاست که بچه اش نمیشه . سمن دلش پر از غصه است …
مخصوصا طایفه ی شوهرش بهش زخم زبون میزنن و آزارش میدن … تا اینکه یه روز بعد از چهارسال وقتی قادر نیست ، مادر شوهرش ، سمن رو از خونه و کاشونه اش بیرونش میکنه ، اون هم به جرم نداشتن بچه … اون هم به خاطر صلاح و مصلحت خدا …
سمنِ آواره … سمن ِ بیچاره … راهش میوفته به درخونه ی زینال ، پسرعموی سخت گیرش ، مرد سوخته در آتش گذشته ، مردی که با صورت نیم سوخته و پوست چروکیده ی دستهاش … غاصبیِ برای زنهای اطرافش … تلخ و سخت … تند و بی رحم


می پسندم نمی پسندم

تعداد بازديد : 4392

تاریخ انتشار: سه شنبه 24 تير 1393 ساعت: 23:37

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
ادامه مطلب
نظردوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما تهران گراف قالب گراف
تمامی حقوق سایت و قالب برای((یـــــک عــــــشـــــق)) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مجاز میباشد | کپی رایت 20144
طراحی و سئو: صفا سیتی ترجمه: صفا سیتی
n

کدستان

n